telefon Zadzwoń: (+48) 731 870 850 dostawaDarmowa dostawa w Polsce od 250 zł
 
 

Program rabatowy

Szeroki wybór dzianin - gwarancja doskonałej jakości materiału

Certyfikaty

Sprzedaż certyfikowanych dzianin bawełnianych - u nas znajdziesz wyłącznie takie produkty!

W sklepie Cotton Stories oferujemy wyłącznie dzianiny od renomowanego polskiego producenta - marki Yaro-Tex.

Posiadamy bogaty wybór wysokiej jakości dzianin wiskozowych, bawełnianych, organicznych i dresowych. Nasze materiały są objęte najwyższymi certyfikatami, które potwierdzają ich doskonałą jakość.


Jednym z najbardziej prestiżowych znaków bezpieczeństwa, którego używamy, jest certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Oznacza to, że nasze dzianiny od Yaro-Tex zostały starannie przebadane i są wolne od szkodliwych substancji, nie mające negatywnego wpływu na zdrowie człowieka.

Są w pełni bezpieczne w użytkowaniu, co czyni je idealnymi do produkcji dziecięcych ubrań z dzianiny bawełnianej, a także ciepłych bluz z dresówki czy innej odzieży wykonanej z dzianiny wiskozowej.


Dzianiny Yaro-Tex, które posiadamy, uzyskały autoryzację na korzystanie ze znaku STANDARD 100 by OEKO-TEX. Zgodność z tym standardem została potwierdzona w raporcie z badań o numerach NC- 9046/100A/2021 i NC- 9046/100B/2021. 


CERTYFIKAT OEKO-TEX DLA DRESÓWKI, DZIANIN WISKOZOWYCH, BAMBUSA ORAZ BAWEŁNY

Materiały od Yaro-Tex są certyfikowane. Posiadają oznaczenie Oeko-Tex Standard 100 dla artykułów:

  • Dzianiny wykonane z przędz celulozowych (bawełna, wiskoza – w tym wiskoza z bambusa) lub przędz celulozowych z dodatkiem przędz elastanowych (udział EL do 10%), surowe, bielone, barwione, drukowane.
  • Dzianiny wykonane z barwionych przędz wiskozowych (w tym wiskoza z bambusa) lub przędz wiskozowych z dodatkiem przędz elastanowych (udział EL do 10%).
  • Procesy wykończenia oraz surowce certyfikowane według STANDARD 100 by OEKO-TEX. 


 

CERTYFIKAT OEKO-TEX DLA DZIANINY BAWEŁNIANEJ ORGANICZNEJ

Dzianiny Yaro-Tex, które na Cotton Stories posiadamy w naszej ofercie, posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100 dla:

  • Dzianiny wykonanej z przędzy z bawełny organicznej (GMO niewykrywalne) lub przędz z bawełny organicznej z dodatkiem przędz elastanowych; surowe, barwione, bielone, drukowane.
  • Procesy wykończenia oraz surowce certyfikowane według STANDARD 100 by OEKO-TEX

 

 
Certyfikat Lenzing EcoVero

EKO WISKOZA - DZIANINA PRODUKOWANA Z UŻYCIEM WŁÓKIEN WISKOZOWYCH LENZINGTM ECOVEROTM

Specjalizujemy się w tworzeniu wysokiej jakości, certyfikowanej dzianiny bawełnianej.

Dzięki wykorzystaniu włókien wiskozowych LENZING™  ECOVERO™, nasza ekologiczna linia dzianin wiskozowych zyskała uznanie w firmie LENZING™ ECOVERO™.

W procesie produkcji dzianiny wiskozowej z użyciem włókien wiskozowych LENZING™ ECOVERO™, Yaro-Tex korzysta z certyfikowanych przędz Oeko-tex oraz posiada atesty potwierdzające użycie tych włókien. Wykorzystanie tych materiałów gwarantuje wysoką jakość i ekologiczność naszych dzianin.

WŁÓKNO LENZING™ ECOVERO™ pochodzi z pulpy drzewnej pozyskiwanej z certyfikowanych i odnawialnych zasobów leśnych, które są zarządzane zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju.

Ta przyjazna środowisku produkcja przyczynia się do znacznego ograniczenia emisji CO2 w porównaniu do standardowej produkcji wiskozy.

Nasze dzianiny, wykonane z włókien wiskozowych LENZING™ ECOVERO™, spełniają wszystkie wymagania i warunki określone przez Lenzing Certification Standards.

Posiadamy certyfikaty o numerach 120010101549 i 120010116777, które potwierdzają jakość naszych produktów. 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl