telefon Zadzwoń: (+48) 731 870 850 dostawaDarmowa dostawa w Polsce od 250 zł
 
 
Znajdź dzianinę, której szukasz
Cena
  • od
    do

Kupony dzianin to doskonały sposób na poznanie materiałów dostępnych w sklepie Cotton Stories. Zamawiając nasze katalogi, otrzymujesz próbki dzianin proponowanych w asortymencie sklepu. Możesz w ten sposób zorientować się, który typ dzianiny najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Dzięki temu rozwiązaniu oszczędzisz również czas i pieniądze — próbnik dzianin pozwoli Ci podjąć możliwie najlepszą decyzję bez konieczności zakupu wybranego materiału na metry.

PRÓBNIKI

KATALOG JAKOŚCI BAMBUS ,WISKOZA , WISKOZA LENZING™ ECOVERO™

KATALOG JAKOŚCI BAMBUS ,WISKOZA , WISKOZA LENZING™ ECOVERO™
KATALOG JAKOŚCI BAMBUS ,WISKOZA , WISKOZA LENZING™ ECOVERO™

KATALOG JAKOŚCI BAMBUS, WISKOZA, WISKOZA LENZING™ ECOVERO™

Cena:

14,50 zł

szt.

Próbniki dzianin — sposób na poznanie materiałów

Próbki materiałów to świetny sposób na ich poznanie. Możesz wówczas ocenić rzeczywistą grubość dzianiny, jego elastyczność i zdecydować, czy odpowiada on Twoim potrzebom. Próbniki dzianin to komplet, który pozwala Ci poznać także jakość materiałów — nie bez powodu nazywa się wzornikiem jakości. Zamawiając katalog, masz możliwość dotknięcia materiału, sprawdzenia jego faktury i ogólnego wyglądu. To bardzo ważna wiedza dla kogoś, kto samodzielnie szyje ubrania. Dzięki wzornikowi możesz obejrzeć próbki dzianin bez żadnego pośpiechu i w pełnym komforcie. Próbnik na zawsze pozostaje dla Ciebie, więc możesz do niego wrócić w każdej chwili. To jego niewątpliwa zaleta, podobnie jak przystępna cena, w ramach której można poznać wiele różnych materiałów. Próbnik to absolutny niezbędnik każdej osoby, która lubi szyć i spędza sporo czasu na tworzeniu nowych projektów. Dzięki niemu wybór odpowiedniej dzianiny staje się wręcz banalnie prosty.

Do czego wykorzystać próbniki dzianin?

Próbki materiałów do szycia pozwalają poznać wybrane dzianiny jeszcze przed ich zakupem. To spora oszczędność czasu i zmniejszenie ryzyka błędu. Próbniki są niedrogie, a do tego można dzięki nim sprawdzić wiele różnych materiałów bez konieczności osobnego zakupu każdego z nich. Same próbki dzianin można zachować na następny raz, szczególnie jeśli tworzy się wiele różnorodnych projektów. Wówczas w razie potrzeby można szybko do niego zajrzeć i wybrać odpowiednią dzianinę do kolejnego ubrania. Karta kolorów umożliwia dodatkową ocenę barwy dzianiny na żywo, co pozwala uniknąć rozczarowania i dobrać najlepszy możliwy kolor do danego projektu. Ogromną zaletą próbek dzianin jest ich niewielki rozmiar. Dzięki niemu nie zajmują dużo miejsca i są łatwe w przechowywaniu. Niepotrzebne już kupony dzianin można także ponownie wykorzystać do tworzenia drobnych dekoracji. W ten sposób pozornie zbędnym próbkom można podarować drugie życie.

Wyjątkowe próbki materiałów do szycia

Próbniki dzianin w asortymencie sklepu Cotton Stories są dostępne w dwóch wersjach, które zawierają inne typy materiałów. Przedstawiają one dzianiny polskiego producenta. Zamawiając obydwa katalogi, zyskujesz wgląd we wszystkie materiały proponowane przez Cotton Stories. Proponowane zestawy to kolejno:

  • katalog zawierający wiskozę, bambus i wiskozę Lenzing™ EcoVero™ wraz z kartą kolorów,
  • katalog zawierający bawełnę, bawełnę organiczną, ściągacze i bawełnę merceryzowaną wraz z kartą kolorów.

Każdy próbnik tkanin i dzianin to kompletny zestaw materiałów, który pozwala ocenić ich jakość, a także użyteczność w danym projekcie. Dzięki karcie kolorów możesz również ocenić daną barwę i wybrać tę najbardziej odpowiednią do Twojego projektu. Próbniki materiałów do szycia dostępne w Cotton Stories to praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala poznać wiele tkanin bez wydawania ogromnych pieniędzy ani bez marnowania materiałów. To również inwestycja w przyszłe projekty, ponieważ próbki można wykorzystać wielokrotnie i wracać do nich w razie jakichkolwiek wątpliwości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl